לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות השאר פרטים עכשיו!

קהילת מרכז הנדל"ן - הרשמו להרצאה ללא עלות שאסור לכם לפספס

אחד על אחד עם פקיד היערות והשפעתו על תהליכי התכנון

בעת תהליך הוצאת היתר כל חברת נדלן עוברת דרך אישור פקיד היערות המשפיע באופן גורף על יכולות ניצול הקרקע, העברת העצים במגרש ועוד.

בהרצאה חד פעמית בהובלת פקידת היערות ואדריכלית הנוף ענבל אשכנזי, נפרוט את ממשק העבודה שעל כל יזם וחברת נדל"ן להכיר בעת עבודה מול פקיד היערות, מה הזכויות הניתנות? מה האפשרויות בעת ניצול הקרקע וכריתת עצים? מה ההשפעה של העצים במגרשים סמוכים? ועוד.

אל תפספסו הרצאה זו!

תאריך: 2/8/21 שעה: 10:00-11:30

ההרצאה תשודר ב LIVE  לחברי קהילת הנדל"ן >>
ההרצאה תשודר ב LIVE  לחברי קהילת הנדל"ן >>

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות ולהתחברות לקהילת הנדל"ן השאר פרטים עכשיו!

מרצה

ענבר אשכנזי

אדריכלית נוף, מנהלת תחום התכנון והמידע ופקידת יערות

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות ולהתחברות לקהילת הנדל"ן השאר פרטים עכשיו!

אודות מרכז הנדל"ן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.